در مورد ما

فلز بماس
فلز بماس در سال 1395 به عنوان شرکت اشتراکی محدود هانس برگ تاسیس شده است، بر اثر قطعات اتصالی که به تولید کنندگان برتر در ترکیه و اروپا در زمینه رادیاتور پانل تدارک می کند، به عنوان رهبر بازاریابی به تولیدات خود ادامه می دهد. با موسسه تشکیل دهنده لوله مسی که با کمک شریک قوی آلمانی برگ در سال 1392 تاسیس شده است به ارایه خدمات به مارک های برتر جهان و به افزایش سهم بازاری خود ادامه می دهد. فلز بماس در سال 1394 به ساختمان کارخانه جدیدی به مساحت 9.250 متر مربع واقع در زمینی به مساحت 22.000 متر مربع اسباب کشی کرده است و به فعالیت های خود زیر یک سقف ادامه خواهند داد.

فلز بماس


برگ از سال 1329 که تاسیس شده تاکنون در زمینه ای که قرار دارد برترین بودن را هدف قرار داده است، جمعا با 4 کارخانه واقع در آلمان، ایتالیا و ترکیه، با توسعه دادن به فعالیت های خود ادامه می دهد.

استعدادهای ما

فلز بماس

1.
اتصالات

برای تولید کنندگان رادیاتور پانل برتر جهان به تولیدات اتصالات بلند تی، اتصالات کوتاه تی، اتصالات ال و قطعات اتصال میانی لوله با ظرفیت 48 میلیون در سال ادامه می دهد.

2.
تزیینات

بر اثر تکنولوژی کنترل و تولیات تمام اتوماتیک با ظرفیت تولید 1.5 میلیون در سال در این زمینه با بالاترین کیفیت خدمات ارایه می کند.

3.
حلقه آب

در موسسه ما تکنولوژی قالب گیری رونده استفاده می شود و در هر سال 43 میلیون عدد به مشتریان خود در داخل و خارج کشور تولید می شود.

4.
لوله مسی

در لوله های مسی که بین Ø4-Ø28 میلیمتر قرار دارند، با گذراندن از مراحل عملیاتی مانند برش، خم، انبساط و جوشکاری بنا به طراحی مشتریان تولیدات انجام می شود.

کالاهای ما

نام کالا: اتصالات

Bemas Metal

نام کالا: تزیینات

Bemas Metal

نام کالا: حلقه آب

Bemas Metal

نام کالا: نام کالا: لوله مسی-لوازم خانگی

Bemas Metal

نام کالا: نام کالا: لوله مسی-واحد فضای باز تهویه هوا

Bemas Metal

نام کالا: نام کالا: لوله مسی-واحد فضای داخلی تهویه هوا

Bemas Metal

نام کالا: نام کالا: لوله مسی-آبگرمکن

Bemas Metal

کیفیت

فلز بماس
اندازه گیری س بعدی سی ام ام - تست های مکانیکی - تست نشت (حداکثر 20 بار) - تست رطوبت داخل لوله - تست کثیفی داخل لوله

ISO 45001

Bemas Metal

ISO 14001

Bemas Metal

ISO 9001

Bemas Metalمرجع ما

ارتباط

ارتباط
آدرس

Makine İhtisas OSB 8. Sok No: 1 Dilovası, Kocaeli (İzmit) Türkiye

تلفن-فاکس

+90 (262) 723 23 23

+90 (262) 723 23 24

ایمیل

info@bemasmetal.com